Chińczycy nadchodzą . Samsung jest stabilny. Apple iPhone 7 ma zaimponować


iphone

 

IDC Francisco Jeronimo mówi: „. Największym wyzwaniem dla Apple jest spadek rynku smartfonów ” W tym momencie, jak mówi, nie chodzi o przyciągnięcie klientów, którzy kupują ich pierwszy smartfon – „chodzi o przekonywanie istniejących użytkowników do aktualizacji i przyciąga nabywców z innymi markami”.

Wschodzących gwiazd chińskiego przemysłu, w tym smartfonów Huawei, Oppo i Xiaomi . To właśnie te firmy, wiele twierdzą, że jedzą na dolnej linii Apple.

Apple nie jest jedynym, który jest pod presją  przez porównywalnych urządzeń kosztujących zaledwie jedną trzecią ceny: Samsung udało się utrzymać tempo, ale wcześniej big-name Android producentów takich jak HTC, Sony i LG zmagali pozostać konkurencyjnym.

Jeronimo mówi: „Nie zdziwiłbym się, aby zobaczyć Jabłko wyprzedzony przez Huawei jako drugi co do wielkości producentem smartfonów na świecie w ciągu najbliższych dwóch lat. Apple nie jest po prostu inwestować tyle pieniędzy w punkcie sprzedaży jako Samsung w obliczu szybkiego wzrostu Huawei. „

Być może udział w rynku nie jest wszystko i na koniec wszystkich, ale ma wpływ na wyniki finansowe firmy Apple: firma opublikował raport , który pokazuje  rok do roku spadek przychodów.

Więc co firmy Apple mają w odpowiedzi na rosnącą konkurencję? Raporty wskazują, spółka będzie mniej lub bardziej skłania się do wypróbowanych i zaufanych iPhone 6 projektu na zewnątrz, z tyłu aluminiowej, zakrzywionymi bokami i szklanym frontem. W 6 i 6S były prawie nie do odróżnienia, gdy umieszczone obok siebie, a jeśli pogłoski są do wierzenia, to samo będzie prawdziwe iPhone 7 (lub cokolwiek to kończy się nazywa).

Zamiast oczekiwać Apple jest poprawa technologii wewnątrz urządzenia – tak jak i wszyscy inni co roku. Home button  iPhone mogą zobaczyć swoje pierwsze duże zmiany od czasu wprowadzenia w czytnik linii papilarnych w 2013 roku, stając się wrażliwy na dotyk.

Dwa aparaty tylne stają się stosunkowo często spotykane  w ciągu ostatniego roku, z producentami takimi jak Huawei i LG wprowadza kilka telefonów dwie z dwoma apratami . Apple może zrobić to samo, zapewniając dodatkowe funkcje i poprawę słabemu oświetleniu.

Być może jednak, plotka, która spowodowała najwięcej zamieszania jest, że Apple będzie miało wodoodporne gniazdo słuchawkowe. Wszechobecne Gniazdo 3,5 mm, która jest wspólna dla smartfonów, tabletów, komputerów, konsol do gier, telewizory .

 

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

log in

reset password

Back to
log in
Sprzedajnamsamochod.pl Skup samochodów używanych gdynia Skup samochodów gdynia