Dzisiaj zobaczymy nowego iPhone 7


premiera iphone 7

Główne innowacje?

W najnowszym  iPhone oczekujemy dużych zmian  , ostatnio brakowało istotnych innowacji.

Oczekuje się że jakości aparat ma być poprawiona , ma posiadać dwa aparaty . 

Kamera podwójnego obiektywu można wykonywać zdjęcia z dwoma różnymi ustawieniami ekspozycji, a następnie połączyć dwa obrazy dla lepszej jakości obrazu.

 

iPhone-7-vs-iPhone-7Plus-Pro-Dummies-800x738

Nowe kolory ?

 

Pogłoski o nowej opcji kolorów zaczęło się ciemnoniebieskim modelu, ale przekształciła się w czarnym matowym opcją zastąpienia modelu szarego.

Teraz, najnowsze plotki twierdzą zobaczymy czarny matowy i błyszczący opcję kolor czarny iPhone 7, z których oba wspaniały wygląd w renderuje .

Jeśli to prawda, może to oznaczać, pięć opcji, a nie zwykły cztery, w tym srebro, złoto, różowe złoto, czarny matowy, błyszczący i „piano black”.

a-new-color-option-to-choose-from (1)

 

Wodoodporny Iphone 7  

IPhone 7 może zaoferować lepszą wodoodporność .

Jeśli to prawda, to znaczy, że nie będzie musiał martwić się tak bardzo o przypadkowych kontaktów z wodą .

wododporny iphone7

 

 Dave Lee :

 

Kolejny rok, kolejny iPhone. Ale wtedy, to trudno było po prostu „kolejny rok” dla Apple, posiada?

Od września ubiegłego roku, kiedy widzieliśmy iPhone 6S i 6S Plus, technologiczny świat  giganta został wywrócony  do góry nogami. Wojna nad szyfrowaniem, malejący iPhone , ciągła walka w Chinach, a ostatnio, ustawa podatkowa.

Jeżeli, jak oczekujemy, gniazdo słuchawkowe jest usuwane z urządzenia, należy oczekiwać dużo rozczarowania  ze strony tych, którzy nie chcą być zmuszeni do zakupu słuchawek bezprzewodowych.

Lepszy aparat będzie pracował bardzo dobrze – kolejne zdjęcia są zrobione z iPhone’ów lepiej niż w jakimkolwiek innym urządzeniu. Ale niektóre zgłaszane przecieki sugerują,że iPhone dostanie nową technologię aparatu.

Patrząc nieco dalej w przyszłość, niektórzy spekulują, że Apple powstrzymując tym razem, zamiast zapisywania nowych funkcji na rok 2017 i co będzie 10. rocznica iPhone.


_91052305_gettyimages-455677430

 

Pozostałe oczekiwane zmiany uległaby poprawie pamięci, obracając przycisk home do czujnika dotykowego i lepsze głośniki.

Nowy telefon będzie odporne na wodę,  zanurzenie do 30 minut – funkcja już oferowanych przez kilku konkurentów Android Apple z takimi Samsung czy Sony.

 Będzie iPhone 7 i iPhone 7 Plus.

Ani jest projekt uważa się, że zmienia wiele, nadając mu ten sam ogólny wygląd jak obecne modele.

Plotka głosi, że nie będzie więcej kolorów dostępnych, na przykład ponowne czarny jako opcja.

Podczas gdy nowe modele zostaną ujawnione światu podczas inauguracji, konsumenci będą musieli poczekać kilka tygodni, zanim zostaną one wysłane. Zamówienia Pre-order zostaną uruchomione w piatek .

Czas wciąż jest kluczowa. Samsung pokonał Apple, zwalniając jego Galaxy Note 7 w zeszłym miesiącu. Urządzenie zostało dobrze przyjęte zarówno przez użytkowników, jak i krytyków i zaczął sprzedają się dobrze.

Choć problemy baterii Samsung może przechylić kilka potencjalnych nabywców wobec iPhone 7, Apple zależy od trwającego sukcesu swoich smartfonów, ponieważ stały się jego największym źródłem dochodów.

spalony samsung

A po niedawnej złej reklamie Apple , począwszy od zagadnień wokół luk bezpieczeństwa do problemów podatkowych ,  że iPhone 7  będzie hitem.

 

Facebook Comments

log in

reset password

Back to
log in
Sprzedajnamsamochod.pl Skup samochodów używanych gdynia Skup samochodów gdynia