Google walczy z ISIS używając reklam i wyszukiwarki


ISIS google

Ale Google stara się wykorzystać reklamy jako sposób na zwalczanie rekrutacji terrorystów w internecie .
Kilka firm internetowych, w tym Google, Facebook i Twitter, zostały oskarżone o nie robi wystarczająco dużo, aby zapobiec organizacji terrorystycznych, zwłaszcza ISIS, z wykorzystaniem ich usług. Kwestia ta doprowadziła do kilku spraw sądowych toczących się przeciwko ich firm przez krewnych pomordowanych w zbrodni terrorystycznych.

 
Jednak według raportu Wired, Google spędził ostatnie lata , który łączy platformę wideo Google  algorytmy reklamowe wyszukiwania i YouTube, aby z nadzieją zniechęcić potencjalnych rekrutów z dołączeniem ISIS .
Metoda ta jest aktywna, gdy ktoś gogli jeden z 1700 słów kluczowych lub fraz, które osoby które chcą dołączyć do ISIS często szukać. W jednym z rezultatów będą reklamy zawierające linki do angielski- i filmy w języku arabskim YouTube, które zawierają wywiady od byłych ekstremistów.

 

Metoda okazała się już sukcesem; w dwumiesięcznego procesu na początku tego roku, ponad 300.000 osób zostało wciągnięte wybranych kanałów
Jeszcze w tym miesiącu nie będzie wznowienie drugiej fazie projektu zarówno przez potencjalnych rekrutów ISIS .
Metoda przekierowania nie jest wykorzystywany do śledzenia lub śledzenia osób które wysyłają filmy do  YouTube. „Są to ludzie którzy podejmują  decyzje w  oparciu o częściowe, złe  informacjie ,”

Facebook Comments

log in

reset password

Back to
log in
Sprzedajnamsamochod.pl Skup samochodów używanych gdynia Skup samochodów gdynia