Palcohol


palcohol

Najnowsze wiadomości USA  media doniosły produkt o nazwie Palcohol (w skrócie alkoholu w proszku), które pozwalają podjąć alkoholu ulubionego proszku na wycieczkę lub camping, bez konieczności noszenia ciężkich butelek. Przynajmniej według Mark Phillips, twórca tego wynalazku.

Mark Phillips jest człowiekiem o ciekawym życiorysie. On zmienił pracę kilka razy, założył własne firmy wynajmujące limuzyny samochód dopóki pewnym momencie … Próbowałem mój pierwszy kieliszek wina.

Napój ten jest tak zafascynowany, że postanowił dowiedzieć się wszystkiego o winie. Okazało się, że to hit – teraz autor licznych programów telewizyjnych i dwóch książek o winie.

Według oficjalnej stronie produktu, Mark jest aktywnym człowiekiem, który lubi kajak, górskie spacery, jazda na rowerze … Po wysiłkach lubi pić napój alkoholowy – ale nie podoba mi się pomysł biorąc całą butelkę wielkogabarytowych , Według oficjalnych informacji, po kilku latach doświadczeń, udało mu się stworzyć produkt, który dopuszcza się dodanie wody, stworzy gotowego napoju.
palcohol
Palcohol będą sprzedawane w następujących wariantach:
„V” – opiera się na wódkę
„R” – rum w oparciu
Aromatyzowane napoje: Cosmopolitan, Mojito, Margarita i cytryny cukierków
Wprowadzenie produktu na rynku amerykańskim towarzyszy samych tajemniczych zdarzeń i nieporozumień. Na przykład, Amerykański Instytut poświęcony poprzeć tytoniu i alkoholu rynku, co jest alkohol i wyroby tytoniowe podatki i Handlu Prezydium pozytywnie najpierw dać nam – przez ten czas już, aby usunąć tę pozycję kilka dni później i deklarują, że licencja została wydany … przez pomyłkę.
Lipsmark, producent Palcoholu, twierdzi, że nieporozumienie zostało omyłkowo podano zawarte w masie opakowań proszku. Zauważył, że wszystko to Robert Lerman, do czynienia z ustawodawstwem związane z alkoholem? Sprawa może mieć drugie dno, ponieważ takie zakłady nie dają zgody „przez pomyłkę”.

palcohol

Czy Palcohol naprawde innowacyjny?

 

Firma Lipsmark tak rzeczywiście jest to możliwe, jak również z punktu widzenia konsumentów amerykańskich. Jednakże produkty, które alkohol w postaci proszku już istnieje. Na przykład w Niemczech można kupić produkt o nazwie Subyou, saszetki, rozpuszczony w wodzie, daje napój o pojemności 4,8% alkoholu. W Holandii, to jest w postaci proszku o nazwie Booz2go, który ma podobne właściwości – uzyskany napój ma smak owocowy alkoholu 3%.
Jak alkohol w proszku?

Produkt Strona internetowa nie zawiera żadnych informacji na ten temat, co przekłada się na konieczność ochrony receptury, dla których w oczekiwaniu na patent. Niemniej jednak, na podstawie posiadanej wiedzy na temat wpływu alkoholu, możemy założyć, jako proces wytwarzania proszku alkoholu.

Niemiecki chemik żywności Udo Pollmer Europejski Instytut Żywności i Żywienia w Monachium, oferuje jeden z najprostszych sposobów, aby spryskać procentowy alkohol alkohol jest wchłaniany cyklodekstryny, pochodzenia cukrowego. Cyklodekstryny ma postać małych kapsułek, które mogą być traktowane jako proszek. Proces ten jest odwracalny – po rozpuszczeniu w wodzie, w celu uzyskania alkoholu.
Najwcześniejszym opatentowana metoda wytwarzania alkoholu w proszku pochodzi z lat 70. XX wieku. Był jednym z General Foods Corporation.

 

 

Najwcześniejszy patent na alkohol w proszku

patent_small

Nowy produkt jest w tej chwili wiele kontrowersji. Materiały o nim opublikowano wiele ważnych amerykańskich gazet, stron internetowych i telewizyjnych. Oni cytowane wypowiedzi zainteresowanych rodziców, obawiając się, że ich potomkowie są teraz łatwiej przemycić alkohol na imprezie. Widziałem nawet oświadczenie o który biją na alarm, że … alkohol w proszku jest wprowadzany chłopców nos. Wszystko to jest prawdopodobnie jedynym nabijanie sprzedaż, prawdopodobnie przeciętny produkt, który wciąż nie może zastąpić kimś wypróbować to wino, piwo czy rum.

Facebook Comments

log in

reset password

Back to
log in
Sprzedajnamsamochod.pl Skup samochodów używanych gdynia Skup samochodów gdynia